Gamtamokslinės laboratorijos paslaptys 2 grupė

Visoms lytims
11 - 14 metų amžiaus grupei
place Aerodromo g. 6, LT-72186 Tauragė, Tauragės rajono savivaldybė
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
      15:00 - 17:00        
Liko laisvų vietų: 15
Registruotis
Turite klausimų? Spauskite čia!

Aprašymas

Tikslas:

Bendraujant, bendradarbiaujant su bendraminčiais ir bendraamžiais susipažinti su naujomis technologijomis, tyrimo metodais, gilintis

į pasirinktą sritį, atlikti tyrimus, kurie sudomino, gerinti eksperimentinių ir teorinių užduočių sprendimo įgūdžius bei pasitikrinti savo profesinius ketinimus.

· Sudaryti sąlygas mokiniams perimti esmines gamtos mokslų sąvokas ir sampratas, įgyti gebėjimų, kurie padėtų pažinti pasaulį ir išsiugdyti vertybines nuostatas, ruoštis visuomeninei ir profesinei veiklai.

Uždaviniai:

·  Saugaus, tvarkingo, taisyklingo darbo laboratorijoje įgūdžių suformavimas.

· Tyrinėdami įvairias medžiagas, jų savybes bei kitimus, mokiniai suvokia ir taiko esmines chemijos mokslo sąvokas ir sampratas, įgyja gebėjimų, kurie padėtų pažinti pasaulį bei išsiugdyti vertybines nuostatas.

· Tyrinėdami aplinką, mokiniai suranda žmogaus ir gamtos  tarpusavio ryšius, ugdosi gebėjimą numatyti gyvenimo būdo padarinius savo ir kitų žmonių sveikatai bei aplinkai, ugdosi atsakomybę už aplinkos išsaugojimą.

· Įvairiais būdais ir iš įvairių šaltinių  mokiniai ugdosi gebėjimą rinkti  informaciją, ją analizuoti, vertinti, apibendrinti, perteikti kitiems bei taikyti toliau mokantis, siekimą nuolat mokytis, taikyti įgytus gebėjimus ir žinias kasdieniniame gyvenime, renkantis  profesinę veiklą.

Atsiliepimai (0)