Sportiniai šokiai vaikams (8-12 m.)

Visoms lytims
8 - 12 metų amžiaus grupei
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
18:15 - 19:00     18:15 - 19:00     18:15 - 19:00      
Registruotis
Turite klausimų? Spauskite čia!
€ 50.00
per mėnesį

Aprašymas

Kviečiame vaikus bei jaunimą mokytis šokti. Sportiniai šokiai tai unikalus būdas per meną įtraukti vaikus į fizinę veiklą, užtikrinti normalų augimą ir vystymąsi, bei turiningai užimti laisvalaikį.

Mūsų tikslas yra perduoti meilę šokiui ir aukštajam menui, skatinti saviraišką per judesį ir formuoti pasitikėjimo savimi jausmą. Siekiame kurti turiningą laiką ir įsimintiną vaikystę, kuri veda prie elegantiškos ateities.

“Prestižas, kokybė, elegancija, tik žodžiais gražus nebūsi, tai slypi Tavo kūne, pasitikėjime savimi ir manierose”

Registruokitės užpildydami labai paprastą registracijos formą apačioje arba paprasčiausiai ateikite jau RUGSĖJĮ antradieniais ir ketvirtadieniais 18:15 – 19:00 val. į Vilniaus “Juventos” gimnazijos aktų salę adresu Telšių g. 2, Vilnius.

Nuo šių metų naujos grupės renkamos Vilniaus Levo Karsavino mokykloje, Justiniškių g. 43! Pamokos planuojamos pradinės mokyklos vaikams iškarto po pamokų antradieniais ir penktadieniais. Registruokitės ir mes su jumis susisieksime!

Mūsų šokėjai dalyvauja oficialiose sportinių šokių varžybose Lietuvoje ir užsienyje, treniruojasi stovyklose vasarą bei sezono metu, pasirodo švenčių renginiuose tėveliams. Ir tai tik maža dalis to nerealaus pasaulio kuris leis jūsų vaikui augti psichologiškai ir fiziškai stipriam, vikriam, inteligentiškam ir visapusiškai elegantiškam. Visi žino kad šokio nauda yra neįkainojama bet kokiame amžiuje!

Maloniai kviečiame atvykti, susipažinti ir sužinoti daugiau.

1 / 2
Atsiliepimai (0)