Aikido treniruotės vaikams Žirmūnuose II grupė

Visoms lytims
6 - 10 metų amžiaus grupei
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
18:00 - 19:00   18:00 - 19:00   18:00 - 19:00   18:00 - 19:00   17:00 - 17:00      
Registruotis
Turite klausimų? Spauskite čia!
€ 60.00
per mėnesį

Aprašymas

VAIKAI ŠIOSE GRUPĖSE:

 

pradeda žengti pirmus žingsnius Aikido kovos meno pažinime. Tai yra kelias, kuris grįstas fizinių ir dvasinių savybių ugdymu ir lavinimu. Savo ir kito žmogaus galių pažinimo. Savo galimybių įsivertinimu ir suvokimu. Tai vaiko fizinės ir psichologinės raidos etapas, kuriame:

 

  • sparčiai kinta ūgis ir kūno masė
  • smegenų ir nervų sistemos vystymosi spurtas
  • motorinių įgūdžių vystymosi intensyvumas
  • dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimo išryškėjimas. 

Šio amžiaus grupėje vaikų treniruotės vyksta atsižvelgiant į aukščiau paminėtus augimo raidos ypatumus. Vaikai, pratimų pagalba, mokomi suprasti savo ūgį ir svorį. Įsivertinti savo kūno galimybes. Skatinama imtis vis sudėtingesnių kognityvinių užduočių, pavyzdžiui, atlikti sudėtingas užduotis tam tikra tvarka (estafetės ar kliūčių ruožo įveikimas tik pagal tam tikrą tvarką). 

Motorinių įgūdžių raidai gerinti pasitelkiami grupiniai sportiniai žaidimai, kuriuose reikia panaudoti stambiosios motorikos įgūdžius metant ar gaudant kamuolį. Taip pat pasitelkiami kiti mažos amplitudės, sudėtingi, geros koordinacijos reikalaujantys judesiai, kuriuos atliekant reikia tiksliai kontroliuoti pirštų ir riešo judesių jėgą, pavyzdžiui, pirštų ir riešų lavinimo pratimai. 

Mąstymo, dėmesio kontrolės ir koncentracijos lavinimas. Emocijų ir elgesio valdymo mokymas.

1 / 2
Atsiliepimai (0)