Rudens Atgaja 2023

Visoms lytims
12 - 17 metų amžiaus grupei
€ 280
už veiklą

Aprašymas

Rudens Atgaja – kūrybinės vaikų ir jaunimo stovyklos „Lietuvos atgaja“ projektas moksleivių rudens atostogų metu. Į 6 dienų stovyklą kviečiame 12–17 metų vaikus. 

TEMA. Laiko mašina. Kviečiame į kultūrinę-kūrybinę-istorinę pamainą, kurioje kasdien versime kalendorių, įjungsime laiko mašiną ir atsidursime vis kitame istoriniame laikotarpyje. Ką veikė žmonės spalio-lapkričio sandūroje prieš 20 metų? 50? Kas rūpėjo tiems, kurie gyveno prieš keletą amžių? Pamainoje bandysime suprasti skirtingų laikotarpių vertybes, išmėginsime įvairias kūrybos formas, įsijausime į skirtingų laikotarpių kūrėjų, visuomenės veikėjų vaidmenis.

ATGAJA. Apie 31 metus gyvuojančią „Lietuvos atgają“, stovyklos vertybes ir principus skaitykite čia: https://latgaja.lt/apie-atgaja/

LAIKAS. Pamaina vyks moksleivių atostogų metu – spalio 29 (sekmadienį)–lapkričio 3 (penktadienį). Atvykimas 10 29 popiet (nuo 14 iki 15 val.), išvykimas 11 03 vakare.

DALYVIAI. Kviečiame 12–17 metų vaikus. Planuojamas dalyvių skaičius – nuo 28 iki 40.

STOVYKLAVIETĖ. Pirmą kartą stovyklausime „Keliautojų namuose“ Trakų rajone. Apgyvendinimas 3–6 vietų kambariuose. Maistas ruošiamas vietoje, maitinimas 4 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, užkandžiai). Transportas į stovyklą iš Vilniaus ir atgal bus organizuojamas esant poreikiui.

REGISTRACIJA. 6 dienų stovyklos kaina – 280 Eur. Į kainą įskaičiuotas apgyvendinimas, maitinimas, visos programinės išlaidos, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Neįskaičiuotas transportas į stovyklą ir iš jos. Registruojantis mokama pilna kelialapio kaina arba 80 Eur rezervacijos mokestis, pilna kaina sumokama ne vėliau kaip iki spalio 20 d. Rezervacijos mokestis yra įskaičiuojamas į kelialapio kainą ir iš anksto atšaukus dalyvavimą visa sumokėta suma (80 Eur rezervacijos mokestis + 200 Eur) grąžinama. Registruotis galima čia: https://latgaja.lt/produktas/rudens2023/

KITA INFORMACIJA. Stovyklos dokumentus, pasiimamų daiktų sąrašą ir kt. informaciją atsiųsime el. paštu užsiregistravusiems. Papildoma informacija suteikiama el. paštu [email protected] arba telefonu +370 685 36949 (Aistė, stovyklų koordinatorė ir Rudens pamainos viršaitė).

1 / 2
Atsiliepimai (0)