Krepšinio treniruotės 2 - 9 metų amžiaus vaikams

Visoms lytims
2 - 9 metų amžiaus grupei
2023-09-01 - 2024-05-31
Registruotis
Turite klausimų? Spauskite čia!
€ 25.00
per mėnesį

Aprašymas

Krepšinio treniruotės vaikams Vilniuje!

Kviečiame prisijungti 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 ir 2021 m. gimimo vaikus prie sporto ir krepšinio būrelio Vilniuje. Sportuoti kviečiame berniukus ir mergaites!

Naujas treniruočių sezonas prasidėjo nuo 2023 m. rugsėjo 4 dienos, tačiau registracija prisijungti prie treniruočių vis dar vyksta!

Dalyvių atsiliepimus apie treniruočių procesą galite rasti: ČIA 

Be krepšinio treniruočių sezono metu vaikus papildomai kviečiame dalyvauti įvairiuose nemokamuose renginiuose. 2021/2022 mokslo metų sezono metu kvietėme vaikus net į 8 nemokamus renginius 2022/2023 mokslo metų sezono metu nemokamų renginių skaičius mūsų nariams pakilo iki 19. Renginių pavadinimus, nuotraukas ir video reportažus galite rasti mūsų "Facebook" puslapyje ir internetinio puslapio skiltyje "Įvykę renginiai". Dauguma šių renginių yra skirti vaikams, tačiau nepamirštame ir krepšinį žaidžiančių tėvų, kuriems taip pat sezono eigoje pasiūlome nemokamų renginių ar veiklų. 

2022-2023 m. mokslo metais vaikai turės galimybę sportuoti kartu su vieno iš tėvų pagalba, o pažengusių bei drausmingų vaikų grupėje jau galima sportuoti be tėvų. Taip pat bus galimybės dalyvauti specialiose fizinio rengimo treniruotėse ir koncentruotose krepšinio įgūdžių lavinimo treniruotėse.  

APIE TRENIRUOČIŲ SKIRTINGOSE AMŽIAUS GRUPĖSE SPECIFIKĄ:

2019, 2020 ir 2021 metų gimimo vaikai (ŽALIA GRUPĖ):

Kadangi sporto salėse yra daug erdvės, o treniruočių metu yra įvairios įrangos bei priemonių sportui, vaikai kartu su tėveliais turi gausybę galimybių pasirinkti, ką konkrečiai sportuoti. Treneris pasiūlo įvairių veiklų, tačiau ką veikti sprendžia būtent vaikai su tėveliais. Jeigu drausmė pakankamai stipri, vaikai gali laikytis trenerio siūlomo plano. Jeigu dar drausmė svyruoja, tada prie plano prisiderina pagal galimybes, tuo pačiu stebi kitus vaikus ir su laiku patys įsilieja į visą procesą. Tėvai įprastai treniruotėse vaikams asistuoja. Šiame amžiuje pats svarbiausias dalykas yra tvirtėjimas. Beveik visi vaikai treniruočių metu atranda įdomių ir smagių veiklų, kurios tuo pačiu leidžia sustiprėti, išmokti naujų įgūdžių bei lavinti įvairius jau turimus įgūdžius. Tuo pačiu po truputį auga drausmė ir vaikai pasiruošia prisijungti prie drausmingesnės vyresnių vaikų (geltonos) grupės. Specifinių krepšinio užduočių šioje amžiaus grupėje yra minimaliai, tačiau galimybės pradėti pažindinti su šia sporto šaka yra sudarytos.

Treniruotės trukmė maždaug 45 minutės. 

2017, 2018 ir 2019 metų gimimo vaikai (GELTONA GRUPĖ):

Šio amžiaus vaikai jau sportuoja pagal suplanuotą programą. Įprastai pirmoji dalis (truputį nuobodesnė) treniruotės laiko yra skiriama krepšinio pagrindų išmokimui ir tobulinimui, o antroji (dažniausiai būna smagesnė) fizinių savybių lavinimui įvairių žaidimų ir pratimų dėka. Tėvai daugiausiai laiko vaikams asistuoja, tačiau kartas nuo karto tenka kartu sudalyvauti ar tarpusavyje pasivaržyti. Tėvų pagalba visomis prasmėmis įneša didelį indėlį į savo atžalų tobulėjimą. Kai kartu yra tėvai, vaikai jaučiasi jaukiau ir tobulėja greičiau. 2019 metų vaikai šį sezoną jau kviečiami sportuoti būtent šioje grupėje ir po truputį pratintis prie krepšinio. Sėkmingai išmokę mušinėti, perdavinėti bei mėtyti kamuolį į krepšį vaikai gali keltis vyresnę grupę, kur jau treniruojasi atlikdami ir sudėtingesnius pratimus. Taip pat sezono metu vaikai jau turi galimybę sudalyvauti krepšinio rungtynėse ant pažemintų krepšių be didesnių taisyklių apribojimų.

Treniruotės trukmė maždaug 1 valanda.

2015, 2016 ir 2017 metų gimimo vaikai (RAUDONA GRUPĖ): 

Šioje grupėje vaikai jau turi gana gerus krepšinio pagrindus bei gali atlikti sunkesnes užduotis. Vis dar orientuojamės daugiausiai į tvirtėjimą bei fizinių savybių ugdymą, tačiau po truputį sudarome galimybę pažinti krepšinio žaidimą. Jeigu sportuoti sekasi sunkiau, vaikai kurį laiką gali pasportuoti kartu su jaunesniais ir tik tada jungtis į šią grupę. Sezono pabaigoje motyvuoti ir tinkamai pasiruošę vaikai įgauna galimybes išbandyti savo jėgas vidinėse, tarpmiestinėse ar net tarptautinėse 2x2 krepšinio varžybose dar nesilaikant visų krepšinio taisyklių. Vyriausiems suteikiama galimybė pasivaržyti 5x5 krepšinyje jau su visomis taisyklėmis. Vaikai, kurių įgūdžiai ir drausmė jau yra pakankamai aukštame lygmenyje, gali treniruotėse sportuoti vieni be tėvų.

Treniruotės trukmė maždaug 1 valanda.

2018, 2017, 2016 ir 2015 metų gimimo vaikai (MĖLYNA GRUPĖ): 

Įvairaus amžiaus vaikai sportuoja kartu. Čia susimaišo įvairius įgūdžius turintys sportininkai (tiek raudonos, tiek geltonos grupių). Kaip ir įprasta daugiausiai dėmesio skiriame įvairių fizinių savybių ugdymui, o krepšinio įgūdžių lavinimo pratimai parenkami, kad tiktų visiems dalyvaujantiems pagal jų turimą meistriškumą, net jeigu jis ir skiriasi gana ženkliai. 

Treniruotės trukmė maždaug 1 valanda. 

Fizinio pasirengimo treniruotės (PILKA GRUPĖ):

Treniruočių metu skiriame daug dėmesio vaikų fiziniam tobulėjimui, tačiau tuo pačiu sudarome galimybes papildomai prisijungti prie grynai fizinio pasirengimo treniruočių ir dar greičiau stiprėti. Treniruotės vyksta specialiai lengvajai atletikai pritaikytose erdvėse ir visas dėmesys koncentruojamas į fizinių ypatybių lavinimą. Sezono eigoje vaikai savo fizines savybes turės galimybę pasitikrinti specialiose varžybose. Ateina laikas, kai krepšinyje fiziškumas įgauna itin didelę reikšmę, todėl svarbu jam skirti pakankamai dėmesio nuo jauniausių dienų. Šių treniruočių metu tėvų dalyvavimas nereikalingas, tačiau jie gali stebėti visą procesą. 

Treniruotės trukmė 45 - 60 minučių. 

Krepšinio įgūdžių treniruotės (ORANŽINĖ GRUPĖ):

Visada pabrėžiame, jog pagal mūsų treniruojamų vaikų amžių turime didžiausią dėmesį skirti jų fizinių gebėjimų ugdymui. Visgi, kartais yra poreikis truputį daugiau susikoncentruoti į techninius krepšinio gebėjimus ir kilstelėti juos iki kiekvienam vaikui komfortabilaus lygmens, kurį pasiekę, galime džiaugtis atsiradusiu daug greitesniu progresu. Dėl šios priežasties šį sezoną sukūrėme naują oranžinę grupę, kur treniruočių metu visas dėmesys skiriamas krepšinio įgūdžių lavinimui. Šiose treniruotėse galimas dalyvavimas su tėvais ir be jų, priklausomai nuo amžiaus, krepšinio įgūdžių ir drausmės lygmens. 

Treniruotės trukmė maždaug 1 valanda. 

Treniruotes veda motyvuoti ir kvalifikuoti treneriai apie kuriuos galite pasiskaityti ČIA.

Registruotis į treniruotes galima jau dabar elektroniniu paštu: [email protected]  

TRENIRUOČIŲ KAINA:

1 kartas per savaitę - 25€/mėnesiui

2 kartai per savaitę - 35€/mėnesiui

Neribojamas lankymas pagal vaikų norą ir galimybes - 45€/mėnesiui

Kontaktai pasiteiravimui ir užsiregistravimui:

[email protected]

8-662-53777

www.krepsinis.pro/vaikai 

www.facebook.com/VaikuKrepsinis 

Dar plačiau apie treniruotes pasiskaityti galite šiame interviu:w.krepsinis.pro/2023-08-14-apie-krepsinio-ir-sporto-treniruotes-bei-daug-kitu-privalumu-vaikams-nuo-2-iki-9-metu-interviu-6349

https://ww

Atsiliepimai (0)