Futbolas

Visoms lytims
Skirta visoms amžiaus grupėms
place Mykolo Šleževičiaus 14-36, Vilniaus r.
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
             
Registruotis
Turite klausimų? Spauskite čia!
Nenurodyta kaina

Aprašymas

Jau penktus metus švęsianti vaikų futbolo mokykla „AUDRA“ – viena iš žinomiausių ir gausiausių Vilniaus futbolo mokyklų. Vilniaus Jeruzalės, Viršuliškių, Fabijoniškių ir Naujamiesčio mikrorajonuose esančiuose mokyklos padaliniuose futbolo paslapčių mokosi apie 200 jaunųjų futbolininkų nuo 4-10 metų vaikų. Futbolo mokykloje dirba 7 kvalifikuoti futbolo treneriai, kurie kartu yra ir puikūs pedagogai, gebantys sėkmingai dirbti su tokio amžiaus vaikais.

Siekiame, kad futbolo užsiėmimai patiktų visiems juos lankantiems vaikams. Futbolo treniruočių metu vaikai mokomi ne tik futbolo technikos, taktikos pagrindų, bet ir pasitikėjimo savimi, lyderystės, atsakomybės, būti komandos dalimi. Vaikai kartu švenčia komandų pergales, gimtadienius, kitas šventes.

Mūsų futbolo mokyklos devizas – “Aktyviems čia smagu”.

Futbolo mokykla „Audra“ jau ketverius metus organizuoja itin patrauklius vaikų futbolo turnyrus, kuriuose dalyvauja tiek „Audros“, tiek kitų Lietuvos miestų, kitų šalių atstovų komandos. Mūsų vykdomi turnyrai visada sulaukia didelio dėmesio tiek dalyvių, tiek žiūrovų atžvilgiu. Vien tik jau tradiciniu tapusiame „Macdonald‘s Cup“ vaikų futbolo turnyre kiekvienais metais dalyvauja per 500-700 skirtingo amžiaus vaikų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių.
Atsiliepimai (0)